Продаж металів
на LME 17.08.2022
Головна

Про компанію

Про компанію

70 років в індустрії
Понад 7000 маркорозмірів виробів
Широка географія поставок
Власна акредитована лабораторія
Система менеджменту якості ISO 9001:2015
Про компанію

Бердянський кабельний завод

Як окрема економічна структура, ПРАТ «ПО «БЕРДЯНСЬКИЙ КАБЕЛЬНИЙ ЗАВОД» з'явився на базі заводу «Азовкабель», одного з найбільших заводів СРСР. Цей завод займав друге місце в країні за обсягом продукції, що виготовляється. Ми намагаємося не втрачати ці позиції, розвиватися та вдосконалюватися. Географія постачання заводу постійно розширюється.

Номенклатура виробів, що ми виготовляємо, налічує понад сім тисяч маркорозмірів. Складні кабелі – основний напрямок. Кабелі для підземної та підводної прокладки, в агресивних та небезпечних середовищах – наша спеціалізація. Ми маємо величезний позитивний досвід у виробництві технічно складних кабелів для агресивних середовищ, наше підприємство постійно та успішно розвиває та вдосконалює як конструкцію кабелів, так і культуру їх виробництва.

Науково-технічний та виробничий потенціал, величезний досвід та професіоналізм працівників дозволяють розробляти нові конструкції на кабелі та дроти, щоб задовольнити будь-які вимоги замовника.

 Наше підприємство першим в Україні отримало сертифікат МакНДІ та освоїло промисловий випуск силових кабелів та кабелів, що використовуються у стовбурах шахт, із ПВХ ізоляцією. Саме ці кабелі відповідають сучасним підвищеним вимогам безпеки.

 Нами також успішно випускаються силові гнучкі, контрольні та шахтні телефонні кабелі, а також кабелі силові на номінальну напругу до 30 кВ (виконання в ізоляції зі зшитого поліетилену на обладнанні провідного світового виробника «MAILLEFER»), дроти самонесучі ізольовані для повітряних ліній електропередачі, дроти настановні та з'єднувальні, дроти мідні неізольовані гнучкі, дроти для рухомого складу, нагрівальні дроти та інша кабельно-провідникова продукція.

 З огляду на вимоги безпеки підприємство впроваджує у виробництво кабельні вироби підвищеної пожежостійкості.

 Ми є підприємством із замкненим циклом виробництва.

 Маємо власні виробничі потужності для виготовлення ізоляційних матеріалів різної складності.

 Ми усвідомлюємо, що продукція високої якості не може коштувати дешевше, ніж вироби з низькопробних матеріалів «кустарного» виробництва.

 Також ми маємо акредитовану центрально-заводську лабораторію, лабораторію метрології та відділ стандартизації, де працюють професіонали найвищого рівня кваліфікації, що дозволяє контролювати якість нашої продукції та надавати послуги іншим підприємствам.

На нашому заводі впроваджена та постійно вдосконалюється система менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Це визнаний у Європі та в усьому світі сертифікат, що є вагомим аргументом на користь співпраці з підприємством, яке отримало таку акредитацію.

Якість - наша пропозиція, і цей принцип жодного разу не підводив нас!

Ми сьогодні

Ми - єдина та міцна команда! Поділяючи спільні завдання, діємо в інтересах Компанії!

Наші цінності:
Виробництво, Розвиток, Ефективність, Професіоналізм, Відповідальність.

Бердянський кабельний завод в обличчах

Іванніков Віктор Кирилович

Іванніков Віктор Кирилович

Генеральний директор
Сотнік Людмила Сергіївна

Сотнік Людмила Сергіївна

Заступник Генерального директора з якості
Палієнко Олександр Леонідович

Палієнко Олександр Леонідович

Заступник Генерального директора з виробництва

Місія БКЗ - забезпечення промислових галузей
високоякісною та безпечною
кабельно-провідниковою продукцією

НАС ОБИРАЮТЬ ТІ, ХТО ОБИРАЄ ЯКІСТЬ

Бердянський кабельний завод постачає продукцію для клієнтів з широкого переліку секторів економіки. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка політика ціноутворення, виконання з високим ступенем надійності контрактних зобов'язань - основні принципи нашої роботи.

Энергетична промисловість

Атомна енергетика

Гірничодобувна промисловість

Машинобудування

Будівельний сектор

Транспортний сектор

Комунальне господарство

contacn

ШВИДКИЙ КОНТАКТ

Необхідна консультація або рекомендації, який продукт найбільше відповідає вашим потребам? Заповніть коротку форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами ближчим часом.

Поділитися

Надіслати посилання на цю сторінку

x0